PATALPINTI

Jei tu vaikystėje neturėjai dviračio, - o dabar vairuoji BMW X5, tu vis tiek neturėjai dviračio!

2012.03.15 zilwis777
  • 144
9
pavydas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5083    
Turiu X5, bet turėjau ir dviratį :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5202    
schwinn pixie :)
Nuotraukos nėra
abcd 5203    
Užsiregistruokite internetiniame puslapyje Surveys-Faq.com/?ref=2770427 Pildykite internete anketas ir gaukite po 14 USD už kiekvieną užpildytą anketą. Registracija - nemokama. per dieną galima užpildyti 3 anketas, tai gaunasi apie 42 usd per dieną, o litais - 100.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5206    
Jeigu vaikystėje tėvai buvo neturtingi ir neturėjai dviračio, čia ne tavo kaltė, o jeigu užaugęs neturi geros mašinos čia jau tavo kaltė
zilwis777 5207    
#4 Toli gažu ne visiems pavyksta savo darbo grafiką pritaikyt taip :) toldėl į pagalbą ateina automobilis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5207    
as ir dabar vasara su dviraciu, ziema su troleibusu, ir nafik man ta masina, pinigu rijimui?
coliuke_ 5211    
#2 Siūlyčiau apsilankyt pas psichoterapeutą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5211    
padaryciau coliuke analiniu budu uz x5
Geras_Iksas 5211    
logiska
Grįžti į viršų