PATALPINTI

Jeigu jo nebūtu, - Pajustumėm tikra gyvenimą

2011.03.13 02:06 durant35
  • 5
3
kompiuteris, gadina, musu, gyvenima, ir, zmones







Nuotraukos nėra
Anonimas 5280    
Jei jo nebutu gyvenimas butu sunkesnis, bet yra ir priklausomu laikui begant pasikeis ,bet akiu nesugrazinsi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
ana karta neturejo ir kas dabar :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
gal truputuką klaidas prataisyk...
Grįžti į viršų