PATALPINTI

Jeigu kas atsitinka - Nereikia iš karto galvoti apie blogiausią

2011.12.05 Perfectas
  • 144
12
beaberis,tevas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5159    
Cia geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5307    
#8 lol nikas prajuokino. lyg demose sedetu nors vienas meme zinovas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5314    
BABY BABY BABY OOOOOOH
Nuotraukos nėra
Anonimas 5315    
Prie ko cia Fap?
Fap = masturbation
Nuotraukos nėra
Anonimas 5315    
MATYTAS........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5315    
not nice.
bambukinis 5315    
Nice spelling, demo autoriau!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5315    
#2 jei deje jus ant jo butumet, negalvotumet apie jy, nedetumet apie jy visokiu prikolu ir kitu shudu, tad nebe*isk tu cia man proto, pacanas. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5315    
Nusibodo jau sitas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5315    
dejo visi ant to byberio ir niekam neidomu kaip ta jo pavarde rasos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5315    
ismokit pavarde rasyt nors teisingai.. O.o
p.s. simtametis prikolas, o daina isvis akmens amziaus:D mjooooo.
Grįžti į viršų