PATALPINTI

Jeigu nebematai dėl ko gyventi - Gyvenk, kad pamatytum

2010.07.29 Simona___
  • 82
5
Jeigu nebematai dėl ko gyventi







Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Ismokit demotyvacijas atskirt, kazkokiu sudu prideda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
ir vėl mergų pasiseilėjimai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
kad čia motyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
gera mintis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Labai jau verčianti susimatyti demotyvacija
Grįžti į viršų