PATALPINTI

Jeigu neturi ką veikti, tai geriau eik daryt ND - Tik neduok Dieve neik skaityti "1D histories" feisbuke!

2012.12.04 13:39 lunatikai_mes
  • 10
1
Jeigu neturi ką veikti, tai geriau eik daryt ND







coliuke_ 4952    
Ne vien skaityti, bet ir kurti nereiktų toms mergaitėms tokio šlamšto...
Grįžti į viršų