Nusisneki. Kiausiniai omlete yra visai kas kita. Jie yra neapvaisinti. Gyvybe juose nera prasidejusi.
Jeigu tai viščiukas, tai jau omletas - Bet jei tai žmogus, tai jau abortas
Anonimas
4475
Anonimas
5746
tu tai durns
Anonimas
5761
zinai ka? susikisk ta savo visciukia giliai.. tu esi macius/mates kaip atrodo vaisius po aborto? dazniausiai jis jau turi mazas rankutes, kojytes ir kazkur giliai giliai viduj sirdute. ar savo omlete jau radai nors karta ka nors panasaus?
Anonimas
5769
#33 Gal koks vegetaras sukure demotyvacija
Anonimas
5769
#18 Tai kad toks dede kaip jezus buvo, protingas hipis pagal savo laikus , bet jis niekada neteige nieko panasaus kaip "as dievo sunus " ir pan visa tai sugalvojo vos ne po 3 simtu metu kai roma uzeme bankrotas .. [as atejistas , bet as tikiu , ne as zinau kad toks hipis kaip jezus buvo , bet dievo niekada nebuvo :>]
Anonimas
5783
Blyn, vištų kiaušiniai skirti maistui tai jau nuo seno žinoma. O žmonės ne. Čia tas pats kaip lyginti vaikiną ir panelę...
Anonimas
5808
ka cia nusisnekat,pradauzes kiausini tikrai nepamatysi visciuko kojyciu ar pan, nu jau visiskai degradave zmones lietuvelej
Anonimas
5808
#16 Bet tai kai tu lama, žvengas net ima, kai tokai demo, o tu kalbi apie skanu ar neskanu. Reta tokiu durnių kaip tu.
Anonimas
5809
George Carlin quote
Anonimas
5809
Liux :D
Anonimas
5810
+1
OoS
5810
#29 Viščiuko užuomazgą? kojytes, sparniukus?
Anonimas
5810
#26 pamatisi gemala
Anonimas
5810
tikra kiaušą o ne iš fotkės.
dzokeris
5810
:D geraS
OoS
5810
#25 WTF? :D Ir ką pamatysi, Geltoną trynį, plaukiojantį skaidriam baltyme? :D Ir tai tipo paneigia jo žodžius?
Anonimas
5810
DreamDweller atidaryk neiširtą kaušinį ir pažiūrėk į jo vidų, paskui šnekėk.
Senttel
5810
Amen!
Anonimas
5810
Vienintelis žiaurus dalykas šioje demotyvacijoje yra biologijos neišmanymas. Neapvaisinti paukščių kiaušiniai analogiški moterų 'kiaušinėliams', lytinėms ląstelėms, o ne 'vaisiui'. Valgyt tokius kiaušinius toks pat nusikaltimas kaip gert spermą (netikslus palyginimas, bet gal geriau suprasit). Apvaisintiems kiaušiniams 'gaminti' būtinas paukščio patino įsikišimas, kas draudžiama ūkiuose, kurie tiekia kiaušinius vartojimui. Taip kad nesvaikit, miesčionys, gyvos vištos nematę. O abortas yra kiekvienos moters teisė. Maža dar pamestinukų ant tautos sprando?..
Anonimas
5810
Žiauru čia
Anonimas
5810
Viskas. Visi faktai įrodo kad tokio gero dėdės kaip Jėzus nėra.
Anonimas
5810
Zeitgeist dar ne viskas.#18
Anonimas
5810
Dievai jus dievai.. Paziurek filma Zeitgeist ir viska suprasit..
Vyncas2
5810
Skaniai atrodo ; D
Anonimas
5810
#12 Bandei?
Anonimas
5810
labai teisinga. super (y)
Anonimas
5810
tai kad iš "aborto" maisto nepasigaminsi :D
Apsiverkit
5810
Jeigu tai zmogus, tai abortas, bet jeigu tai visciukas, tai jau omletas. Kazkas tokio, sumauta skyryba ;p
Anonimas
5810
Cia Carlino mintis tik labai prastai isversta.
Anonimas
5810
You are adopted :/
nautica
5810
Cia jau kaip paziuresi... Vistiena mes valgom, zmogienos ne.
Anonimas
5810
#1 nu ..čystai!
OoS
5810
nexuja ne tas pats, aborto liekanų aš nevalgyčiau
OoS
5810
nexuja ne tas pats, aborto liekanų aš nevalgyčiau
Anonimas
5810
dievo nera, o jei yra, parodyk man ji
Anonimas
5810
nelygink net ir bijok dievo uz tokius zodzius
|

