PATALPINTI

Jeigu taip būtu lietuvoje - Ji būtu nuostabiausia šalis pasaulyje

2010.12.23 20:18 Jinzo
  • 3
3
nemokami,degalai







Nuotraukos nėra
Jinzo 5661    
Bet tu ju neturi xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
#1 nejauti, kad nusisneki???

O del demo, tai ji sudas...Ka ji cia demotyvuoja???Labai nustebciau jei patvirtintu...
Spameris 5662    
Čia tas pats kas "Jeigu būčiau 2 metrų ūgio ir turėčiau milžiniškus raumenis, tave supyzdinčiau".
Grįžti į viršų