PATALPINTI

Jeigu tu užsimosi ir paklausi: -Bijai? - -Aš trenksiu tau į veidą ir paklausiu: - Skauda?

2011.07.30 19:56 minte71
  • 5
1
Jeigu tu užsimosi ir paklausi: -Bijai?







Punceka 5445    
buvo
Grįžti į viršų