WAU, MAN IRGI NEREIKIA IPHONE, MAN UŽTENKA NOKIA X2 WOW :OOOOOO
Ji pasakė, - kad jai NEREIKIA Iphone!
Simoonaa
4470
Anonimas
4471
cia rmt visom panom reikia iphone? nes kazkaip nei man nei visom mano pazistamom nekilo jokiu minciu apie aifaunus, kazkaip turim savo telefus senesnius ir px, na gal kaikurios naujesnius bet eh.
Anonimas
4471
Man nereikia Iphone So ?
Anonimas
4472
Alaus pakelis lokas, toki sh kelia, ir kas toki i moderatorius prieme...
Anonimas
4472
Nemokami kazino pinigai, adresu: http://kazinotau.eu
Anonimas
4472
neturiu iPhone, bet demo tai nx
Emma11956
4472
Tai, kad aš pvz pažįstu labai daug merginų kurios nemėgsta iPhone. Kas čia keisto? Aš pati verčiau rinkčiausi Samsung :/ Nors kažkokios neapykantos Apple nejaučiu, bet kaip sakė Kate117 dovanų gavus parduočiau :D
kate117
4472
As nekenciu iphone, net ir dovanu gavus parduociau -_-
Anonimas
4472
o ka, jei JI dar pasako, kad neturi fb?
Telecaster
4472
Negi Alaus pakelis šito tinklalapio moderatorius, kad tiek jo nesamonių patvirtinama
Anonimas
4472
Pf, mano mergina nenori Iphone, nes jai nepatinka touchscreen telefonai. Jei sukurtu iphone su kliaviatūra, tad gal ir norėtu :D Bet dabar jai geriau blackberry :)
|

