As myliu labai myliu lietuva, bet kad ir kaip butu as gyvenu del saves ir sau brangiu zmoniu ir kad ir kaip bebutu supranta tam reikia pinigu,tjgi gyvenu ir gyvensiu uzsienyje kad ir kaip as lietuva myleciau.. katedros aikste ar neris manes laimogos nepadarys.
Jie dar grįš - ir užbaigs tai, ko nepavyko užbaigti.
Anonimas
5159
Anonimas
5388
3-4 vieta paims, tikiu tuo.....
Anonimas
5389
O dieve, jau pakaks. Uzkniso kasis. Uzsiciaupkit pagaliau. -tai- -tik- -zaidimas-.
Taute
5391
Optimistai...7 vieta paims Londone, ne geriau...
Spartasaurus
5391
so give me a high FIVE , thats right , we're fifth
Anonimas
5391
O rly ? Pažiūrėsime..
|

