PATALPINTI

Jonas buvo labai kietas. - būtų buvęs pats kiečiausias, jei ne dar kietesnis betono stulpas.

2010.11.20 Msndeo
  • 178
22
Jonas buvo labai kietas.







Nuotraukos nėra
Anonimas 4809    
Autorius arba pavydi Jonui arba neįperka motociklo. Jei jau sumąstėt dar kokių argumentų, parašykit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
Neuzskaitau! Autorius greiciausiai pavydi Jonui :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Vistiek betono stulpas kietesnis. :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#11 koks skirtumas ten R1 ar R2. Svarbiau kietas nickas :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#11 Prajuokinai :D
Keubojus 5692    
Ir kokio B* čia reikėjo įdėti R1 foto ? Nieko gero vistiek nesugebat parašyt, tai kokio b* paimei R1 foto autoriau ? dahm.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
tai,kas kad paspaudžiau patinka, bet man patinka motociklininkai ir britvos,o apie jų garsą išvis nešneku.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
nekenciu visu tu kurie stumia ant motociklininku nes pats vazineju su juo,geriau pastumkit ant tu kurie nusiperka kregzdes ir atseit driftina gatvese nors nelabai surpanta kaip ta daryti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
snekat beleka =]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Ponciks bet islaikymas brangesnis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#5 win :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
asdga Mocas kainuoja pigiau nei masina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#8 nes nekiekvienas juos įperka ;D. o mašinas turi beveik visi ;D
gretagreat28 5693    
Koks geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Na kiek lietuvoje miršta per metus motociklininkų? 5-10 turbūt, o kiek vairuojančių lengvuosius automobilius? Daugybė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Nesamoe ne demotyvacija
acme 5693    
#5 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
ko cia stumiat ant manes?
povilasq 5693    
senas bajeris
Rocknroll 5693    
ir dabar apie jona primins raudona deme ant lenktyniu trasos sienos
Nuotraukos nėra
Msndeo 5693    
#1 pritariu !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
bet Jonas nors karta gyvenime pabuvo kietas, reiskia gyveno ne veltui kaip dauguma is jusu
Grįžti į viršų