PATALPINTI

Juk ir tu bijai eiti Alkoholio skyriumi, - vien dėl to, kad bijai jo neužkliūdyti ir neišversti jo.

2012.05.07 20:40 Mantas007
  • 1
1
Juk ir tu bijai eiti Alkoholio skyriumi,







coliuke_ 5161    
Ne, nebijau. :D Net neinu į jį, nes nėra ko man ten. :D
Grįžti į viršų