PATALPINTI

Juk ne tam sunku, kas miršta... - Sunku mylimąjam...

2011.01.25 22:12 Leezash
  • 20
7
mirtis,sunku,gyvenimas,mylimas,kate



Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
#2 abejojiu ar katinai dulkintu lavona, jai is to nieko nebus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
Taip, ypac nuo 3min bando atgaivint :D pz, zmogau, tu nesveikas .
Leezash 5632    
#2 #3 pzdc, poruojasi....
Tai tik tu tikriausiai ir nematei...
Tai jus apgailetini, nieko nesuprantat..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#2 #3 ką jūs čia veliat? dulkina? wtf? apgailetini jūs patys. mano katė irgi taip darė, kaip jso kačiukas padvesė..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Negaliu patiket, kad jus tokie kvaili. ,,Sirdi suspaude, tuoj apsiverksiu.." ... Jei nematete, kaip poruojasi gyvunai, tai paziurekit animal planet ar something like that. Tai ne miela, tai kaip tik gan bjauru. Apgailetinas tu, ale kurejau. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Dulkina jis ta lavona...
Leezash 5633    
Kas dar nemate, laikas butu pamatyti....
Grįžti į viršų