PATALPINTI

Kad būtum gražesnis reikia labai nedaug - tiesiog biški makiažo

2011.08.17 13:03 cukrinukas
  • 4
3
Kad būtum gražesnis reikia labai nedaug







Nuotraukos nėra
Anonimas 5426    
ups
zvp 5426    
Makiažo tema po truputį man tampa banali. Beje, žodis „BIŠKI“ nevartojamas.
Nuotraukos nėra
cukrinukas 5426    
Tai demotyvuoja kad visokios panos vaiksto be makiazo ir rekia kokios jos baisios nors su makiazu butu grazios
Grįžti į viršų