PATALPINTI

Kad ir kaip žmogus bus pripratęs prie miesto, - jis vis tiek norės grįžti į gamtą

2011.03.19 satsuki
  • 203
18
zmones,iprotis,priprasti,miestas,kaimas,grizti,noreti,gamta,namas,sodas,laukas,zole,trob







Nuotraukos nėra
Anonimas 4962    
stai ka istiesu reiskia ta patarle ''gamta zmogu saukia'' :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
nepjauk tu grybo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Niekada. Kalbėk už save.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
Kaip kam.
Jaded 5573    
Tai taip ir sakyk, kad tave traukia atskiri sezonai, o ne pati gamta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
tikrai noriu.;p
Influence 5573    
Tikrai ne, nebent vasara.
Spameris 5573    
#8 Rudenį ir žiemą gamta taip netraukia, kaip pavasarį ir vasarą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
tikrai taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaip
Jaded 5574    
#6 Tai tu esi neabejingas gamtai apskritai, ar tik vasarai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
Kartais taip norisi pabėgti nuo visko į kokį ramų kampelį..
Spameris 5574    
Deja, bet kompiuterastai niekada nenorės į gamtą, pamatysit kai vasara ateis kiek čia jų yra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
Grišt kartą į metus - taip, ten gyventi - jokiu būdu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
norejo pasakyt i gamta nes esme tame kad mieste medziu net nera :D vien sudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
kaime tu kaime kaimietis
satsuki 5601    
nea :P norėjau pasakyt į gamtą :D
Teenagor 5601    
gal ne į gamtą, o į kaimą norėjai pasakyt? :)
Grįžti į viršų