stai ka istiesu reiskia ta patarle ''gamta zmogu saukia'' :D
Kad ir kaip žmogus bus pripratęs prie miesto, - jis vis tiek norės grįžti į gamtą
Anonimas
4962
Anonimas
5551
nepjauk tu grybo
Anonimas
5567
Niekada. Kalbėk už save.
Anonimas
5573
Kaip kam.
Jaded
5573
Tai taip ir sakyk, kad tave traukia atskiri sezonai, o ne pati gamta.
Anonimas
5573
tikrai noriu.;p
Influence
5573
Tikrai ne, nebent vasara.
Spameris
5573
#8 Rudenį ir žiemą gamta taip netraukia, kaip pavasarį ir vasarą.
Anonimas
5574
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Anonimas
5574
tikrai taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaip
Jaded
5574
#6 Tai tu esi neabejingas gamtai apskritai, ar tik vasarai?
Anonimas
5574
Kartais taip norisi pabėgti nuo visko į kokį ramų kampelį..
Spameris
5574
Deja, bet kompiuterastai niekada nenorės į gamtą, pamatysit kai vasara ateis kiek čia jų yra.
Anonimas
5574
Grišt kartą į metus - taip, ten gyventi - jokiu būdu.
Anonimas
5574
norejo pasakyt i gamta nes esme tame kad mieste medziu net nera :D vien sudas
Anonimas
5574
kaime tu kaime kaimietis
Teenagor
5601
gal ne į gamtą, o į kaimą norėjai pasakyt? :)
|

