Ne tai kad gilintis, bet galima pakritikuoti gal ateis į protą, kad elgiasi kaip sužaloto mentaliteto. Šlykštu. Jeigu tokie ir laimės konkursą tai parodys dar vieną jaunimo nusiritimo žingsnelį.
|
Anonimas
4877
coliuke_
4877
Nu, bet tai koks kieno reikalas? Gyvenimas - kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas. Lai daro.. Argi jums trukdo? Jeigu jau neranda, kaip save išreikšti, tai kokia prasmė gilintis?
Anonimas
4877
nebeturi kažkas gyvenimo, kad ji gadina taip darydami
coliuke_
4877
Neturi kažkas gyvenimo, kad į svetimą lenda....
Anonimas
4877
Dūhu būt dėl konco? zjbs jiems
Anonimas
4877
Ko nepadarysi del sindikato konco:D
Anonimas
4877
Čia ne drąsos klausimas, o savigarbos. Naujos kartos prostitucija. Intelekto nesužaloti vaikinukai... :)
Kanario
4877
www.facebook.com/photo.php?fbid=3816101581221&set=a.3816101381216.115335.1838046299&type=1&theater¬if_t=like mldc čiuveliai, ko tu stumi? pats neišdrystum.
Anonimas
4877
žemas lygis
|

