PATALPINTI

Kad ir kiek like'u besurinktum - protingesnis nepasidarysi

2013.02.15 16:57 Joystickas
  • 10
9
Kad ir kiek like'u besurinktum






Nuotraukos nėra
Anonimas 4877    
Ne tai kad gilintis, bet galima pakritikuoti gal ateis į protą, kad elgiasi kaip sužaloto mentaliteto. Šlykštu. Jeigu tokie ir laimės konkursą tai parodys dar vieną jaunimo nusiritimo žingsnelį.
coliuke_ 4877    
Nu, bet tai koks kieno reikalas? Gyvenimas - kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas. Lai daro.. Argi jums trukdo? Jeigu jau neranda, kaip save išreikšti, tai kokia prasmė gilintis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4877    
nebeturi kažkas gyvenimo, kad ji gadina taip darydami
coliuke_ 4877    
Neturi kažkas gyvenimo, kad į svetimą lenda....
Nuotraukos nėra
Anonimas 4877    
Dūhu būt dėl konco? zjbs jiems
Nuotraukos nėra
Anonimas 4877    
Ko nepadarysi del sindikato konco:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4877    
Čia ne drąsos klausimas, o savigarbos. Naujos kartos prostitucija. Intelekto nesužaloti vaikinukai... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4877    
žemas lygis
Grįžti į viršų