PATALPINTI

Kad ir kiek surudyjąs būtų BMW - Fanai toliau svaigs kad tai geriau nei Audi

2015.01.10 21:36 bbdj
  • 5
2
bmw, uzknisa







Deviant 4166    
#1 Žiūrint, ką su kuo lyginsi. Bet jei lygint šitą nenusisekusią BMW parodiją e36 kregždę, tai tada gal bet kokia ubagė geriau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4182    
tai kad uz audi viskas geriau.
Grįžti į viršų