budamas jo vietoj, ir suvokdamas kas esi ir kuo gali tapti, turedamas ten geriausius draugus kurie atstoja seima ir juos prarasdamas, matydamas tai ka rodo per filmus tik istikruju, paziureciau kokie tavo jausmai butu :)
Kad ir koks stiprus bebūtum, - širdis visada bus silpna.
PUKUTIS1992
5329
Anonimas
5330
Jei silpna širdis į armiją neima, dar infarktas koks ištiks.
Anonimas
5330
jeigu tu esi normalus zmogus )
anonimas
5330
verkia niggeris, kad į armiją reik eit tarnaut, kad išvengtų kalėjimo :D
Anonimas
5330
Priciom ta sirdis?
Anonimas
5330
jo...
Anonimas
5612
nu jo..
Anonimas
5612
jo..
Anonimas
5612
jo
|

