PATALPINTI

Kad ir koks žmogus bebūtų - Jis visuomet turi dėl ko šypsotis

2010.05.25 14:36 Brigita
  • 9
7
Kad ir koks žmogus bebūtų







Vyncas 5867    
Mielai atrodo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
bet tas kur didelis tai jam liga kazkokia ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
jo gaila to mazo ;(
Zararakas 5872    
Nu skirtumas akivaizdus :D
Gusta-Fang 5872    
Rimtaj? Mmm . Nezinojau.
Hug 5872    
#1 Nebėra jau to mažo.
Gusta-Fang 5872    
Didziausias ia maziausias pasaulio zmougus..;)
Grįžti į viršų