PATALPINTI

Kada nors čia gali būti tavo namai... - Bet nebus.

2011.09.21 shumkis
  • 87
13
Kada nors čia gali būti tavo namai...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5093    
kur cia demotyvacija? ir beje autoriau tu apsispresk ar bus ar nebus -.-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5207    
nu ir ka pyst skiltu stiklas ir pyzda butu nuskestu visi kas gyventu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5265    
Kiek žinau čia viešbučio apartamentai, tai vienai nakčiai per metus užsidirbtumėt :D
anonimas 5344    
nenoreciau, kad kaimynu vaikai isdauztu langus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5386    
bentjau kompas yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
Tai aisku, kad nebus, nes man tokiu namu ir nereikia, o jeigu tokius ir tureciau, tai parduociau iskart ir gyvenciau kur kas kuklesnese ir jaukesnese patalpose...
FatalaS 5390    
Is kur zinai ,kad nebus?Gal bus ir dar geresni tie mano namai,vila,dvaras.Grazus interieras gal kada nors ir as toki pasistatysiu tik miegot nelabai butu jauku ,kadangi nesijausi 100% saugiai.Ka gali zinot islus stiklas ar ne.
Spartasaurus 5390    
#5 plauk į paviršių DUH
Taute 5390    
O jei norėčiau gryno oro įkvėpt, ką daryt? ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
ir dar kaip bus
Spartasaurus 5390    
ir dar kaip bus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
Kas per nesąmonė?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
:D
Grįžti į viršų