Ne tik nuotraukose, ir facebooke :D
Kada nors ir mes būsime tik nuotraukose.
19931018
5600
Anonimas
5603
nee, mes 2012 mirsim ir nieko nebeliks
Anonimas
5603
Ir dauguma jose bus "prigjautjiii bjiskjutjukjelji :^*****(*)%*&$%^#$%^"
Anonimas
5603
to 15 , nyhuja, kompai pages, foto dings ir nei spalvoti nei nespalvoti nebusim
Anonimas
5603
bent spalvoti busim:D
Vendigo
5604
haha
abcwers
5604
arbuzgalviu seimyna
Anonimas
5604
Nuotraukose, vstk atrodysim kitaip, dauguma be fotosopo negali..
muza13
5604
visi vienodi kaškokie:D
Anonimas
5604
tikrai
Anonimas
5604
Adamsų šeimynėlė
Anonimas
5604
negali but... negaliu patiket... ar tikrai? ;)
Anonimas
5604
motyvuoja fotkintis :D
Anonimas
5604
*kada nors
Anonimas
5604
#4 O kaip tas failas vadinamas pas tave kompe, jei ne nuotrauka? :D
Anonimas
5604
jauciu kad jau nebebusim, nelb kas siais laikais spausdinasi tas ft, laiko kompe ir tiek...tiek is tu nuotrauku
Anonimas
5604
Vienintelis dalykas ko bijau ir ko negaliu pakeist
Anonimas
5604
Graudi tiesa....
Anonimas
5605
gerj kad apsvietei XD
|

