#4 turbut jau ginklai bus pradinukam leistini ateis su kalasu i sule :D
|
Anonimas
5143
Anonimas
5637
o kai tavo tevas buvo pradinukas, turejo kalkuliatoriu:) taip kad whatever, kas ka turi, keiciasi laikai, keiciasi ir technolgijos, po 10metu isvis neaisku ka tures pradinukai
Anonimas
5637
kas cia per peidzeriai? :O
Anonimas
5637
Aš tel gavau tik 4 klasėj. :D
Anonimas
5637
kai as buvau pradinukas, mobiliuju nebuvo :D
|

