PATALPINTI

Kai aš buvau pradinukas turėjau Nokia, - o šiuoliakiniai pradinukai turi Ipod Touch.

2011.01.19 20:09 mazojifeja
  • 6
5
Kai aš buvau pradinukas turėjau Nokia,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5143    
#4 turbut jau ginklai bus pradinukam leistini ateis su kalasu i sule :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
o kai tavo tevas buvo pradinukas, turejo kalkuliatoriu:) taip kad whatever, kas ka turi, keiciasi laikai, keiciasi ir technolgijos, po 10metu isvis neaisku ka tures pradinukai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
kas cia per peidzeriai? :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Aš tel gavau tik 4 klasėj. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
kai as buvau pradinukas, mobiliuju nebuvo :D
Grįžti į viršų