PATALPINTI

Kai eilinė lietuvaitė atrodo taip - Kam išvis Lietuvos vyrams reikalingas alkoholis?

2014.11.28 vnz3
  • 26
11
Kai eilinė lietuvaitė atrodo taip







Nuotraukos nėra
Anonimas 4214    
gert jau tada reikia, kad negirdetum jos tupumo.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4223    
Normali ir grazi ta Salciute. Aisku visiem neitiksi, vienam patinka tokia, kitam tokia. O tie kurie galvoja kad durna, kodel patiems nepabandzius kazka pasiekti gyvenime.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4224    
man ji nera grazi... plaukai malonios spalvos, akiu spalva irgi visai nieko, bet daugiau nieko grazaus joje nematau ,P neveltui parase kaad eiline ,DDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 4224    
tam, kad susisneketu su tokiom. bam! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4224    
#4 Geras bandymas Monika :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4224    
#5 Eilinis laido riteris. . . :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4224    
Tu abugeli, jaučiu per apdročita ekrana jau net nebematai normalei vaizdo. Nes prieš kiekviena jos foto jaučiu nudrožes esi. Slylk nx pamoinas esi. Kurva tokie vailokai, kad negaliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4224    
Juokingiausia jog visi čia komentuojantys yra durnesni už Moniką 6x-9x. Suskubsite įtempti savo debilavotas makaules ir rėkdami klausti kodėl?! O durniai jūs, nes lankotės demotyvacijos.lt ir click'inat ant jos, o ne ji ant jūsų. Jums ji beproto įdomi(beproto, nes jūs neturit proto). Dar kartą įtempę apmirusias smegenis klausite, o ką aš čia darau? Aš čia dėl jūsų durniai.. Šiam pasauly nėra nieko smagesnio nei durniui pasakyti, kad jis durnius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4224    
tam kad istvertu jos protingas mintis ir psichologine itampa
Nuotraukos nėra
Anonimas 4224    
Realiai ir be spakliaus jus sita ziauna pamatytumet ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4224    
Kad suprastum, ka jin turi omeny..... O.o
Grįžti į viršų