PATALPINTI

Kai į klausimą "Kaip Sekasi?" aš atsakau: - "Viskas Gerai", aš noriu, kad pažiūrėtų man į akis ir pasakytų: "Sakyk tiesą"

2010.10.22 Alik999
  • 285
24
Kai į klausimą "Kaip Sekasi?" aš atsakau:







Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
10balu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Kaip tai mane turetu demotyvuoti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
.. ir butum pasiustas nakuj :D
Nuotraukos nėra
NU- 5721    
kaip as jam paziuresiu i tas akis jai jis jas uzsidenges?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
Nieko. Eilinė chuinia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Kas čia demotyvuota?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
joo ir po to niekam nk nepasakotu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#16 Taip, tiesa. Nepuls juk niekas pasakoti savo bėgų. Čia tas pats būtų, jei pribėgtų žmogus prie nepažįstamo, pasisodintų jį ir pradėtų pasakoti apie savo gyvenimo sunkumus ir t.t. Bet čia labiau gal kalbama, kai tikri draugai nepastebi, kad kažkas negerai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Tas "kaip sekasi" nereikalauja tiesos, nes tai papraščiausias mandagumo klausimas ir žmogus, gerbiantis pašnekovą, niekada nepuls pasakotis savų bėdų, atsakinėdamas į šį klausimą, tiesiog atsakys "puikiai".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Sutinku su J. Rimtai, maziau verkit daugiau galvokit kaip problemas sprest.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
emotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#12 tai susiimk ir daryk ką nors dėl to, o jei kas paklausia, kaip gyveni, tai nevaidink aukos ir jei jau viskas taip blogai tai ir sakyk "ai, nu kol kas šūdinai sekas, užkniso viskas..." o ne "sakau viskas gerai, bet taip nėra, nes man yra didelis dėmesio trūkumas ir aš bandau vaidinti labai deprasuotą mergaitę, kad nors kas nors manęs pagailėtų".
garbane 5724    
Nepatinka šis klausimas, nes yra abstraktus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#9 Gyvenimas ner visada labai grazus kosk noretum ir negali but visada laimingas, tai vat jokie cia dramatizmai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#10 gydykis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Šūūūūdas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Gash, kas čia per dramatizmai? Susitvarkyk gyvenimą, išmok džiaugtis juo ir nereikės čia prieš kitus aukos vaidinti. Gal demo ir taikli, bet kaip aš nemėgstu tokių žmonių...
Rocknroll 5725    
nx isvis sakyt kad gerai imtu ir pasakytu :na jei tau rupi tai viskas man supistai o ne elgtis kaip bobai bliacha
Baudziauninkas 5725    
NIRVANA reklameriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
#4 kartais sunku sakyti tiesa, o ypac zinant, kad zmogus taves klausia tokio dalyko tik is mandagumo ir tikrai nebuna noro jo apkrauti savo bedomis. :x taciau pritariu, visada yra malonu, kai gali kamnors issikalbeti.
FarmVille 5725    
tiesiog kai paklausia kaip sekasi,galėtum nemeluot ir pasakyt tiesą..
-Viktorija- 5725    
Būtent.
na_kaaa 5725    
ne nu, šitas tj jau tikrai neseniai buvo...
BlueberriesCake 5743    
Patiktų dar labiau, jei nebūtų gramatinių klaidų, šiaip super :)
Grįžti į viršų