10balu
Kai į klausimą "Kaip Sekasi?" aš atsakau: - "Viskas Gerai", aš noriu, kad pažiūrėtų man į akis ir pasakytų: "Sakyk tiesą"
Anonimas
5695
Anonimas
5719
Kaip tai mane turetu demotyvuoti?
Anonimas
5721
.. ir butum pasiustas nakuj :D
NU-
5721
kaip as jam paziuresiu i tas akis jai jis jas uzsidenges?
Anonimas
5722
Nieko. Eilinė chuinia.
Anonimas
5723
Kas čia demotyvuota?
Anonimas
5723
joo ir po to niekam nk nepasakotu :)
Anonimas
5724
#16 Taip, tiesa. Nepuls juk niekas pasakoti savo bėgų. Čia tas pats būtų, jei pribėgtų žmogus prie nepažįstamo, pasisodintų jį ir pradėtų pasakoti apie savo gyvenimo sunkumus ir t.t. Bet čia labiau gal kalbama, kai tikri draugai nepastebi, kad kažkas negerai.
Anonimas
5724
Tas "kaip sekasi" nereikalauja tiesos, nes tai papraščiausias mandagumo klausimas ir žmogus, gerbiantis pašnekovą, niekada nepuls pasakotis savų bėdų, atsakinėdamas į šį klausimą, tiesiog atsakys "puikiai".
Anonimas
5724
Sutinku su J. Rimtai, maziau verkit daugiau galvokit kaip problemas sprest.
Anonimas
5724
emotyvacija
Anonimas
5724
#12 tai susiimk ir daryk ką nors dėl to, o jei kas paklausia, kaip gyveni, tai nevaidink aukos ir jei jau viskas taip blogai tai ir sakyk "ai, nu kol kas šūdinai sekas, užkniso viskas..." o ne "sakau viskas gerai, bet taip nėra, nes man yra didelis dėmesio trūkumas ir aš bandau vaidinti labai deprasuotą mergaitę, kad nors kas nors manęs pagailėtų".
garbane
5724
Nepatinka šis klausimas, nes yra abstraktus.
Anonimas
5724
#9 Gyvenimas ner visada labai grazus kosk noretum ir negali but visada laimingas, tai vat jokie cia dramatizmai
Anonimas
5724
#10 gydykis...
Anonimas
5724
Šūūūūdas
Anonimas
5724
Gash, kas čia per dramatizmai? Susitvarkyk gyvenimą, išmok džiaugtis juo ir nereikės čia prieš kitus aukos vaidinti. Gal demo ir taikli, bet kaip aš nemėgstu tokių žmonių...
Rocknroll
5725
nx isvis sakyt kad gerai imtu ir pasakytu :na jei tau rupi tai viskas man supistai o ne elgtis kaip bobai bliacha
Baudziauninkas
5725
NIRVANA reklameriai
Anonimas
5725
#4 kartais sunku sakyti tiesa, o ypac zinant, kad zmogus taves klausia tokio dalyko tik is mandagumo ir tikrai nebuna noro jo apkrauti savo bedomis. :x taciau pritariu, visada yra malonu, kai gali kamnors issikalbeti.
FarmVille
5725
tiesiog kai paklausia kaip sekasi,galėtum nemeluot ir pasakyt tiesą..
-Viktorija-
5725
Būtent.
na_kaaa
5725
ne nu, šitas tj jau tikrai neseniai buvo...
BlueberriesCake
5743
Patiktų dar labiau, jei nebūtų gramatinių klaidų, šiaip super :)
|

