#9 fail. :D jei taisai, tai bent įsitikink, kad pats nepadarei klaidos. :D žioplys. :D
Kai jauti, - kad tave kažkas laiko, pagalvok ar tas kažkas nesi tu.
Anonimas
5564
Punceka
5566
go back to school #9
Anonimas
5566
klaida, neesi :)
Spunkyz
5566
tpfu, joks čia '';D''. nebloga demo:)
Spunkyz
5566
;D
Anonimas
5566
Bullseye!
NesTaiPaprasta
5566
man tai pic patinka ir demo gera:)
Spameris
5566
Pagalvojau - ne.
Anonimas
5566
nu bet pirma mintis kazkaip atejo ta:)
Anonimas
5566
Linas Rapolavicius - ne ,cia jei kazka darai, bet tau kazkas trukdo, tai gal tu pats esi tas stabdis, kuris laiko tave,kad kazko nedarytum
kristal
5566
nebloga
|

