PATALPINTI

Kai kurie neskiria šitų ženklų .:D:D

2011.03.01 17:56 l.o.c.a
  • 3
2
tik, debilai, ju, neskiaria, dddddddddddddd







l.o.c.a 5596    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
aš neskiriu :D
Grįžti į viršų