PATALPINTI

Kai neturiu pinigų, reikia visko. - Kai turiu pinigų, neperku nieko.

2012.09.18 bujojus
  • 27
4
Kai neturiu pinigų, reikia visko.







Nuotraukos nėra
BCZalgiris 5024    
Kas tiesa tas ne melas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5024    
Nesąmonė. Greičiau kai labai reikia ar noris kažką nusipirkt,pinigų nėra, bet kai yra leidi ant beleko negalvodamas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5025    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5025    
Jei neleidziant pinigu jie baigias reiskia reikia pinigus saugiau laikyt.
Grįžti į viršų