PATALPINTI

Kai pagalvoji, - kad už 15 metų jis jau grįš namo girtas...

2011.05.09 barbar
  • 271
11
Kai pagalvoji,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
Na ir ne kiekvienas grista namo girtas .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
Imi, o ko man atsikirsti? Jei labai lituanistas, tai parodyk, kad toks esi. Ir nereikia taip reaguot, jei kas ką blogesnio pasako. :D Kitą kart gi žinosi.
Nuotraukos nėra
imi 5528    
#7 Ble neturi kuo atsikirsti tai nesikabinėk, tylėk ir dievą mylėk...
barbar 5529    
Čia ne amžius ar kt. svarbu, svarbu idėja. Demo turėtų verst susimąstyt ne tik vaikus, bet ir tėvus ir kt. P.S. aš irgi negeriu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
#4 Aha, o pats nežinai nei kaip lietuviškos kabutės rašosi. :D ,,..."
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
FACEPALM
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
#4 čia turėtu būti gėda už tavę. Visai neturi prie ko kabinėtis
Nuotraukos nėra
imi 5529    
Lituanistai blt, šiaip turi būti "PO 15...", o ne "UŽ 15...", gėda man už autorių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
eh..
Nuotraukos nėra
Arvydelas 5531    
jo:D
barbar 5531    
Veliau jis namo nebegris
Grįžti į viršų