PATALPINTI

Kai pažeidžiam įstatymus, mokame baudas. - Kai elgiames teisingai - iš mūsų ima mokesčius..

2011.07.26 00:40 LifeSuck
  • 2
3
Kai pažeidžiam įstatymus, mokame baudas.







LifeSuck 5391    
tu lops valink is ce
LifeSuck 5448    
:D
zvp 5448    
Ne urvinis žmogus esi. Susitaikyk.
Grįžti į viršų