PATALPINTI

KAI SUPRATAU KAD SNAIPĖRIS AŠ PRASTAS - pradėjau "mėtyt" nuo baudos linijos...

2011.10.30 22:03 Sw0rdFish
  • 5
1
KAI SUPRATAU KAD SNAIPĖRIS AŠ PRASTAS







Nuotraukos nėra
Anonimas 5350    
is kur tada Javtokui metyti? :D:D:D
Grįžti į viršų