Paveiksliukas geras, bet pati demotyvacija... Be ryšio
Kai vieni kyla, - Kiti jaučia nuosmūkį..
Anonimas
5803
Anonimas
5818
#5 Beveik tas pats tik kiekvienam skirtingai reikia :D
Anonimas
5820
durniai, cia abu zudosi, tik budai kiekvieno skirtingi
Anonimas
5821
tai kad demotyvacija nelabai pataiko į paveiksliuko mintį.
candy
5821
kažkaip nelabai įdomi.
Anonimas
5821
Gražus.;D
Karole
5821
Man patinka :)
|

