Kvieskit Gordon Freeman jis patvarkys pc su savo laužtuvu :)
Kaip pagerinti - savo asmeninį gyvenimą
Anonimas
4046
Anonimas
4047
Kad tavo mastymas dalb@jobisk@as. Isiungi kompa ir tavo gyvenimas taps nuostabiu? tai kodel pats kiaurom dienom prie pc sedi? kodel visi tie noliferiai moralizuoja kitiem noliferiams kad pc yra negerai?
Anonimas
4048
Žodžiu, nepirkit ASUS ir gyvenimas bus geresnis
Anonimas
4048
Gerai su paintu dirba. matos profas
|

