As vaikinas ir man netrugdo kaip merginos laizos, bet jei pidarai nx tai jau nervai nelaikytu...
Kaip sakoma - Gyvatė gyvatei nekerta
Anonimas
4827
Anonimas
5222
eilis zydras busi ciuju jo? aik karda galast kur toliau :/
Anonimas
5533
Cia gal ta prasme kad su pizem nepasikapos:D
Anonimas
5534
osm
Anonimas
5534
Nematau cia nieko bloga, man gaila tu kurie ziuri i gyvenima vienpusiskas ir nieko nemato daugiau uz savo principu, mes visi mokam teisti, bet nedaugkas bando suprasti. Taip buvo ir bus visada, tik gaila, kad Lietuva netolerantiska...
Teenagor
5534
ouch. nice.
povilasq
5534
stumi, nes vistiek negausi...
Anonimas
5534
#1 pavydas grauze?
Anonimas
5534
Ir gyvates buna kerta, ir mergos buna musasi, taip kad fakto klaida demotyvacijoje.
Anonimas
5534
True that!
Lukis28
5534
:D
Anonimas
5534
o fu kaip šlykštuu..eu
|

