ne, nereikia :D
Kartais, - net ir stipriausiam reikia pagalbos.
Anonimas
5664
gretagreat28
5740
Buna Buna :D
Anonimas
5745
tik ne visada tie stiprieji pripazysta kad jiem jos reikia
Anonimas
5746
Neprašiau pagalbos, bet ačiū, kad pasisiūlei :D
Anonimas
5746
Nokia connecting people
Anonimas
5746
#4 yes.. emodemo
Anonimas
5746
#5 ne, tiesiog ismintingi zodziai
Anonimas
5746
Emo-demo?
Anonimas
5746
anglijos lietuviam pagalbos nereikia, jie patys sugeba viska padaryti sunkiai dirbdami :/
Anonimas
5746
stipriausiem? kaip apibudint stipriausius? nokia ar LG koks tau skirtumas ka primena geriau eik paspaudeliok nokia ir buk patenkintas
Anonimas
5746
primena Nokia :D
Anonimas
5746
Tikrai taip :)
|

