PATALPINTI

Kartais trūksta tik vieno žmogaus, - O atrodo, kad ištuštėjo visas pasaulis

2010.06.03 Kava
  • 141
16
zmogus, pasaulis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
#7 #6 mINTYS KAIP MINTYS BET TAS PATS PER TA PATI , LIUDESIAI VISOKIE IR VISA KITA .. NUSIBODES REIKALAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
tame ir esme, kad ne as imeciau ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
Ingute nes savo ft imetei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
mano foto ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
True true....
varna 5867    
#9 nes daug kas,kur mato demotyvacijas kuriose reiškiami jausmai,kaip liūdesys,skausmas,nelaimainga meile ir pan priskiria tai EMO...nors jie čia ne prie ko
varna 5867    
#7 gerai tada;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
viskas cia gerai, prie ko ce EMO nematau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
#6 pritariu tau, jie ne tik gabaliuka tveria o kartais ir visa save :)
Nuotraukos nėra
silkuze 5867    
Nene, tiesiog čia norėjau pasakyt, kad prie kiekvienos demotyvacijos, kurioj ne lėkštas bajeriukas, kuri su kažkokia mintim būtinai atsiras žmonių, sakančių „omg kas čia per emo darė“ arba „nejuokinga“, „šūdas“ ir pan.
varna 5867    
kur jūs čia emo matot??
tos vadinamos "emo mintys" turi labai daug tiesos,jeigu ką...jūs čia robotiniai ir bejausmiai,na,taip,jie gal ir verkšlena del visokių nesąmonių,bet bent jau atvera gabaliuką jausmų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
nu pzdc is kur tiek emo demotyvacijoj atsirado...
Nuotraukos nėra
silkuze 5868    
Čia tuoj atsiras komentarų „omg iš kur tiek emo demotyvacijoj atsirado“.
GuoDy 5869    
O taip... +5
valkata 5869    
+5.. tikrai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
teisybe ;)
Grįžti į viršų