PATALPINTI

Kas bendro tarp vaikinų ir tušo? - Parodžius per daug emocijų - bėga.

2011.06.28 demotyvuoju112
  • 137
14
Kas bendro tarp vaikinų ir tušo?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Tai ir parasytu 'Pasirodzius asarom - nubega' ...
DanceInTheDark 5476    
#10 cia kalbama ne apie nuostaba, o apie verkima.
DanceInTheDark 5476    
#10 cia kalbama ne apie nuostaba, o apie verkima.
Spartasaurus 5476    
#3 tada aš esu tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
O Tarp vaikinu ir tuso nieko nera bendro - pradedant nuo to, kad tusas nera zinduolis. Ar gyvas padaras.
Visu antra, nemanau, kad pvz. labai nustebus tusas pradeda begti. Nelabai supratau sito.
Visu trecia, prie ko cia ta fotoshopint'a akis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
#8 Tai kad cia tik viena akis.
naranainai 5477    
GRAŽIOS AKYS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
Viskas čia ok. Užskaitau ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
pries tai buvo demo apie kad mergos kelmai..tai kaip jos per daug emociju rodo?arba kad neraso pirmos zinuciu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
Subtilus humoras. Užskaitom ;-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
o_O
povilasq 5477    
#2 speju, kad tu...
Spartasaurus 5477    
Kas bendro tarp nesamoniu ir sudo ?

Geras_Iksas 5477    
ar tik nebusite spakliaus auka?
Grįžti į viršų