PATALPINTI

Kas geriau? - Ir taip prasideda komentatorių mūšis...

2010.07.09 15:15 FakinJebus
  • 5
33
Kas geriau?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
MF FTW.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
Chrome tikrai greiciausia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Man patinka Fire_Fox ir Chrome
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
Firefox ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
Internet explorer man labiausiai patinka : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
the big O, greitesne patogesne. Kas naudojasi mato skirtuma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
Seip firefox, greitis nestebina bet add-ons yra labai gerai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
Linux - fire fox,
Windows - opera / chrome
Mac - safari, manau taip patogiausia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
OPERA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
demotyvacija tai sudina :D


o siaip tai as abiem kojom uz Firefox

o rankom chrome :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
IE ftw! O jei rimčiau kiek esu bandęs, tai
1.Mozilla Firefox - nes? Pabandžius labiausiai patiko, nelūžta, patogi naudojimuisi, GREITA, daug atsisiunčiamo kontinento yra ir svarbiausia ganėtinai saugi.
2.Google Chrome - greita, toliau?.... That's it.
Dar teko naudotis opera, gan netrumpai, bet minusų daugiau nei pliusų.

#20 Taip, mes komentatoriai, todėl ir mūšis mūsų, prie kurio jau ir pats prikišai nagus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
Chrome
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
#20 ne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
beviltiški jūs..
jūs bent suprantat demotyvaciją, kuri iš jūsų šaiposi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
Chrome iz the best (rock) :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
O kur arora, midori, links, w3m?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
1. Chrome
2. Opera
3. Firefox
Aja 5830    
star wars!!! \m/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
OPERA :D
Karole 5831    
Mozilla Firefox man patinka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
taipogi Chrome.: D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
Mozilla firefox ! : D
electoluxas 5831    
*fox
Nuotraukos nėra
Popajus 5831    
safari ir opera geriausia o visa kita sudas.
electoluxas 5831    
Mozilla Firefow - Geriausia man (ir kitiems)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
Chrome. Greiciausia, patogiausia, geriausia.
Akvile 5831    
Chrome...bent jau man
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
chrome. ji buvo pripazinta greiciausia narsykle
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
firefox geriausia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
laido riteriu kovos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
man tai firefox uztenka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
Zinoma opera... pff
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
ka naudoji, tas gerai
Grįžti į viršų