PATALPINTI

Kas niekada iš širdies neverkė, - Tas niekada iš širdies ir nesijuoks.

2010.07.08 Wanilla
  • 59
10
Kas niekada iš širdies neverkė,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
kas niekada nevire kiausiniu
tas niekada nevalgys kotletu demotyvacija moteriskei demotyvatorei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
Tai susikurkit puslapi kur galit savo emo mintimis dalintis. As nesakau, kad liudet blogai, as sakau kad banalias mintis i humoro puslapi deti yra kvaila. Susikurkit motyvacija.lt ar durnosmintys.lt ir rasykit ten savo banalybes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
Tai jei atėjot pasijuokt ir žiūrėkit ir komentuokit ten kur juokinga, jei jūs nesupranta kad gyvenime kartais reikia ir dienų kai liūdna tada patylėkit nesireiškit tiek. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
pieva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
Ir dar tai, kad cia tokia paleva parasyta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
kodel demotyvacija.lt tapo emo kampeliu isreiksti savo nuomone apie sarysi tarp humoro ir verksmo (kuris neegzistuoja) ??? Ne rimtai, as cia ateinu pasijuokti, bet cia pastoviai kazkas verkia ir raso paskutines banalybes.
Blooper 5829    
Teisybė.
...tik sūrios ašaros gali parodyti, koks yra saldus mylimojo/mylimosios bučinys... :)
Gusta-Fang 5829    
Gili mintis... Grazi mintis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
verčia susimastyti... : )
jurgita 5829    
...mhm..
Grįžti į viršų