PATALPINTI

Kažkas paklausė manęs: - Kaip gyvenimas? Aš nusišy - Kažkas paklausė manęs: - Kaip gyvenimas? Aš nusišypsojau ir atsakiau: - Ji yra n

2013.01.15 17:00 Anonimas
  • 0
1
Kažkas paklausė manęs: - Kaip gyvenimas? Aš nusišy







coliuke_ 4908    
Nekurkime to paties.. Po galais!
Grįžti į viršų