Nekurkime to paties.. Po galais!
Kažkas paklausė manęs: - Kaip gyvenimas? Aš nusišy - Kažkas paklausė manęs: - Kaip gyvenimas? Aš nusišypsojau ir atsakiau: - Ji yra n |

