tipo moterys nenori demesio? jos nori buti ignoruojamos? coliuke, tu neturi logikos.
Kekšės nori dėmesio, - O moterys - pagarbos.
Anonimas
5070
second_chance
5075
Kekšė
Anonimas
5078
#8 taigi ji "suaugus" ir "baigus mokykla" :D tad nestumk ant jos :D
XciclonX
5079
Eilinį kartą Coliukės "demotyvacija" neatitinka realybės...Plauko ji sau savam fantazijų pasaulyje, kuria nesąmones neatitinkančias logikos. Juk visos nori to dėmesio ir tos pagarbos... Kuri "emotyvacijas", kad merginom reikia dėmesio, dabar, kad pagarbos. Povelnių, šūdas čia o ne demotyvacija. Spėju taip ir nesulauksiu tavo brandos proceso...
Firework
5079
Kekšės taip pat yra moterys :] tik pasileidusios
Anonimas
5079
Kiekviena moteris,mergina ar mergaite nori demesio, ir tikrai kategoriskai esu pries sia demotyvacija. Nejau merginoms nepatinka kai jas pagire? Butent kad patinka,o tai irgi yra demesys. Man liudna kad merginos pasauly iesko moteru kurias galetu isvadinti keksmem,nors liudniausia tai,kad mes ziuredamos kokios yra kitos ir ieskodamos ju minusu dazniausiai nepamatome kokie zmones esam patys. Pirma reikia paciai buti tyrai,o veliau ieskoti "keksiu" nors jei mergina protinga, ji kitu keksem ar pan. Nevadins. :)
Anonimas
5079
kekse neapsiramina su tokiom demo, visi jau suprato tavo minti.
Anonimas
5079
kekse coliuke nori demesio, kaip meila, degrade turi jausmu
Anonimas
5079
Net tavo pacios sukurta demo patvirtina, kad esi attention seeking whore :D
Anonimas
5079
Gaila, kad cole niekada negaus pagarbos :D
Madcat
5079
O tai "nekekses" nenori demesio? logika kazkur anapus :D
|

