PATALPINTI

Kelnės pilnos laimės...

2010.08.03 Skotty
  • 9
22
Kelnės pilnos laimės...







Nuotraukos nėra
Anonimas 4923    
#20 Prie ko čia jo drabužiai? Jis gali būti kad ir pižamą dėvėti, tai nekeičia to fakto, kad nuotraukoje degeneratas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
Žiauru blemba jūsų komentarus skaityt, neišmanėliai lietuviai juk esat :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
#15
Norėčiau išvysti tavo Turginalius drabužius :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#18
Pzdc nikas. XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#13
6 prišika, nešioja vienas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
madingas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#11 hm...o dabar idomu kaip itikinsi kad tu pats nesi ishkrypelis?
Paulius93 5803    
Sulinkęs kalmaras...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
nu jei dar kokiais 5 cm aukščiau ir gražus berniukas tai kodėl gi ne? :D bet čia tai berniukas ne koks :D
Paulius93 5803    
Kai nervina tokie stiliovi... Prisišikėliai. Nori blet išsiskirt iš minios ne savo bjauriais snukiais ,bet prišiktom kelnėm...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Angiloje taip vaiksto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#6 bet tai nepaneigia ju iskrypeliskumo :D nesvarbu kad nebvau isvaziaves.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
nei praktiska nei grazu. Blemba kaip as juokciausi kai toki suo uzsivytu, o jis nei pajudet nei pasisukt negali :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
nebuvau isvaziaves is lietuvos, ir ka? vistiek tupai atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Tokia mada vadinasi "saggin". Termina matyt sugalvojo baltaodziai nes is kito galo "saggin"="niggas"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
lietuvoje irgi buvo tas pats :D tik gal ne tokiu stambiu mastu ;D jei neklystu dar pirmiau nei merginos atsirado pomegis rodyt savo apatinius aisku ne ant tiek daug bet...
kramtuske 5803    
#4 vadinas nebuvai uz LT ribu isvaziaves, #2 o jis teisingai sako. :)
Nuotraukos nėra
Not4You 5803    
#4 nu xz ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#2 nu tai anglai tada iskrypeliai
Nuotraukos nėra
Not4You 5803    
Jei sudus galima laime pavadint...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
anglijoj visi taip nesiioja
msT 5803    
ne veltui animal ant nugaros parasyta kad tiek prileido i kelnes, juk zveris! ^^
Grįžti į viršų