PATALPINTI

Kentėjau, kenčiu ir kentėsiu.. - Nes kančia jau tapo mano gyvenimo būdu...

2010.05.22 17:42 Gusta-Fang
  • 5
12
Kentėjau, kenčiu ir kentėsiu..







varna 5858    
visi turim problemų....nesigilinkim i kiekvieno vidų....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
#9 tai gal lytinė branda? Neversk manęs spėlioti!
chzarija 5875    
koks grazus demo ir nuotrauka super
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
#8 nezinai kas man yra geriaupatylek...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
tai jau matyt nagas nulūžo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
jo gyvenimas-sudas
Ausryt 5875    
#5 Ai nu okk ; DD
Hug 5875    
Ne apie tave ir kalbėjau.. :)
Ausryt 5875    
Man tai ne pro ašaras :D turbūt demo autorius nusivyles gyvenimu :D
Hug 5875    
juokas pro ašaras...
Ausryt 5875    
mane prajuokino : DDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
emo
Grįžti į viršų