PATALPINTI

Kiekvienas veiksmas - Turi atoveiksmį

2012.01.22 Tomax
  • 250
19
meile,draugyste,mergina,skaudinti,principai,zasibys




© savadarbis



Nuotraukos nėra
Anonimas 5064    
isvada jai reikia kokio subingalvio..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
Jei mergina istikima, tai nebus jokio kito, kuris darys skirtingai nei vaikinas. Vel gi, vaikinas turetu skirti daug demesio merginai.
Tomax 5247    
Gal geriau kol tu kuri, kažkas jau sukūrė už tave geresnę ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5248    
Tomax prima kart girdziu toki atoveiksmio apibezima...

Jei gerai supratau..

Kol tu kuri "kuri" dar viena durna demotyvacija.
Kitasjau dergia tavo praeita,

...kazkas panasaus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5249    
Shitas geras ir tiesa oasakantis :)
Tomax 5262    
Manau kai kurie nesusivokia, kaip reikia elgtis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5263    
Tiesiog manau mergina kazka padaro netaip kad vaikinas taip elgesi?
Tomax 5265    
Paklausk tų, kurie neskaitė, nes kas komentavo, tas skaitė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5265    
cia as vienas tingejau skaityt sita hujuka?
Tomax 5265    
#8 Paprasta
#9 Nuo tada, kai pradėjau kurti demotyvacijas šitam puslapį
Nuotraukos nėra
Anonimas 5265    
Nuo kada ąsilas su nosine? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5265    
Pala pala, kas čia per emotyvacija ?
Tomax 5266    
Žodžiu jeigu tavo principai bus svarbesni už ją pačią tai būsi visiškas mulkis, kuris nežino ką reiškia mylėt, gerbt ir išvis turėti kažką daugiau nei dešnaitė ar kairaitė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5266    
#5 Ir būna šaukštai po pietų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5266    
#3 Ir tada tas kuris skiria demesi pabunda.
Taute 5266    
Stifler approves this message.
Tomax 5266    
#2 Kuri transformuojasi į truly love zone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5266    
ir tas kuris jai skiria diemesi lieka friend zonoj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5266    
Tikrų tikriausia tiesa.
Grįžti į viršų