oba, 500lt kupiura !
Kodėl gera turėti močiutę? - Nes gali nusifotografuoti su jos pencija.
Anonimas
5230
Fanatikeee
5451
ne per didele pencija? ;D
Anonimas
5451
kodel mano mociute gauna tik 720? :D
Anonimas
5451
O, saunuolis, kad pasakei, mum tikrai labai idomu buvo suzinot koks tavo mociutes amzius, tai turbut reiskia, kad kol nesulauks pencijinio amziaus tu negalesi nei fotkintis su pinigais nei sociai pavalgyti, nes ju nera ;p
Anonimas
5451
px kad atsimdamas pensija gyvenime negausi 500lt banknoto...
Anonimas
5451
pencija :D krw lietuvis :D
kateee
5452
tiesiai.:D
Anonimas
5452
Mano mociutei dar toli iki pensijos jai dar tik 50 :/
|

