pour chiken xD
Kodėl liūdnas viščiukas? - Nes jo tėvas gaidys. - Kodėl viščiukas dar liūdnesnis? - Nes jo laukia ta pati ateitis.
micalota
5704
klebonas
5713
ech...Kodel padaras negali pasirinkt, kuo nori gimt... ;D
Fidziukas
5713
nepasiseke visciukui .. ;/
Anonimas
5714
Gaidziai
Anonimas
5714
:D
Anonimas
5715
senas ziauriai
Anonimas
5715
#1 Jau geriau nieko negu višta.:))
Saule_007
5715
Na jo..
NU-
5715
o gal cia vista bus
Rocknroll
5715
Kaleimo filosofija xD
Anonimas
5715
Gaidžiai nors vištas daro, o kai kurie net to nesugeba...
|

