PATALPINTI

kodel si daina pateko i eurovizijos finala

2010.07.29 ievutytea14
  • 48
21
dideli, papai,eurovizija,eurovizijos, finalas







Nuotraukos nėra
Anonimas 2257    
Nes daina PRASMINGA. Ji yra apie TĖVYNĘ, o, atsiprašau, vien papus mato tik visiški bukapročiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5083    
Kodel sita demotivacija buvo patvirtinta?
Nuotraukos nėra
salaga3 5392    
kokia tralialia dar negi nesuprantat mes LTU esam musu vieta tik gale (sorry uz komenta nesmerkit )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
siunciam olialia tikrai paims kokia gera vieta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
siunciam olialia su kokia daina ir pamatysit, paimsim neblogus du prizus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Olialia pupytes reik ;D JOs turi privalumų, dar išdalins ten kalendorius nemokamai, tj tikrai visi pribalsuos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
siunciam riaubiskyte :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
#13 Kad pas zvonke ten spuogai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Reikia siųst kokią Yva :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Kad ir Donatas butu vares i Eurovizija tai nebutu laimeje pirmos vietos.
Pas mus Lietuva maza ir nedaug balsu gaunasi negu kitose salyse :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
reikeja lietuvai siust donata butu pirma vieta pemes esu tikra, daina tokiat pat smagi kaip rybako, tik geresne, o ir donatas turi nuostabu balsa - turbut viena geriausiu lietuvoje...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
o lietuviai - debilai, niekad neishsiaiskina ka reikia siust i eurovizija, ten limpa arba totalus gejai arba silikonai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#5 Tu gal nesupranti, bet kaikurie dalykai yra juokingi, gerai pastebėti ir t.t. Nepavydėk, kad neturi humoro jausmo, fantazijos ir t.t. Suprantu, kad sunku, kada įdedi 25 Demotyvatorius, o tik 3 patvirtina. Ne tau čia lankytis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#2 nebenusisnekek..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
...papai, gali dainuoti jais ne tik lietuvoje :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
jo visokius nevykelius praleido, o kas gerai pasirode tai nepateko :S
Turbosraige 5813    
Ka per sudus tvirtina?
Izaya 5813    
seriously, visą euroviziją žiūrėjau vien dėl jos papų, daugiau nieko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
;] nesąmonė ta eurovizija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Galiu kirsti , kad Olialia dalyvautu atrankoj tikrai patektu i finala , dar idomu ar jo nelaimetu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
pilnai to pakanka.
Grįžti į viršų