Tikejausi is jos kazko geresnio...
Kol lietuvaitės dainuoja plikais papais - Greta milijonus žiūrovų pavergia savo balsu
Anonimas
4597
la_cocaina
4597
saunuole mergina... supranta kad talento nepaslepsi:)))
Anonimas
4599
gaidžian
Anonimas
4599
Mazvaikiu muzika
Anonimas
4599
blyn uzknisot sakot geda daro patys geda darot lietuvai su tokiais komentarais apie lietuvos zmogu mes turim but vieningi ir padet o ne stumt kad blogai dainuoja! kritikai blyn...
Anonimas
4600
Dar tokio šūdo nesu gyvenime matęs. Gėda kad viešai kelia tas savo a la pro muzikas.
Anonimas
4600
#1 Tai kas kad yra,bet š*** groja...
Anonimas
4600
Spėsiu čia pavydi merga rašo kuri pavydi balso ir grožio xD...#9
Anonimas
4600
Kad ta Greta nei balso, nei išvaizdos turi, o jos dainos lievos ir apie nieka.. Minusas tokiai "dainininkei"
Anonimas
4600
Oho, kaip smaikstu
Anonimas
4600
Žodžiu, naršau reklamas demotyvacija.lt tinklapyje, žiūriu - demotyvacija. Taip nustebau.
Anonimas
4600
Durnos dainos tos Gretos, pažiūrėkit Beissoul, va kur talentas....
Anonimas
4600
kas cia per slamstas?balsas prikimes kazkoks,nesvarus.nk gero
ZiuZiu
4600
Kai mergina turi balsą, tai jį ir parodo, o kai intelekto nesužalotos tuštutės tuo pasigirti negali, tai ir belieka tik nuoga krūtine lakstyt :)
Tomax
4600
Tai taip išeina, kad Greta ne lietuvė?
iPauL
4600
Lietuvaites ir taip pavergia, gali ir nedainuot..
|

