PATALPINTI

Kol lietuvaitės dainuoja plikais papais - Greta milijonus žiūrovų pavergia savo balsu

2013.11.18 Agnushka
  • 30
16
greta,gjan,nauja, daina,gjan, now, you



Nuotraukos nėra
Anonimas 4597    
Tikejausi is jos kazko geresnio...
Nuotraukos nėra
la_cocaina 4597    
saunuole mergina... supranta kad talento nepaslepsi:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 4599    
gaidžian
Nuotraukos nėra
Anonimas 4599    
Mazvaikiu muzika
Nuotraukos nėra
Anonimas 4599    
blyn uzknisot sakot geda daro patys geda darot lietuvai su tokiais komentarais apie lietuvos zmogu mes turim but vieningi ir padet o ne stumt kad blogai dainuoja! kritikai blyn...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4600    
Dar tokio šūdo nesu gyvenime matęs. Gėda kad viešai kelia tas savo a la pro muzikas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4600    
#1 Tai kas kad yra,bet š*** groja...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4600    
Spėsiu čia pavydi merga rašo kuri pavydi balso ir grožio xD...#9
Nuotraukos nėra
Anonimas 4600    
Kad ta Greta nei balso, nei išvaizdos turi, o jos dainos lievos ir apie nieka.. Minusas tokiai "dainininkei"
Nuotraukos nėra
Anonimas 4600    
Oho, kaip smaikstu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4600    
Žodžiu, naršau reklamas demotyvacija.lt tinklapyje, žiūriu - demotyvacija. Taip nustebau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4600    
Durnos dainos tos Gretos, pažiūrėkit Beissoul, va kur talentas....
Nuotraukos nėra
Anonimas 4600    
kas cia per slamstas?balsas prikimes kazkoks,nesvarus.nk gero
ZiuZiu 4600    
Kai mergina turi balsą, tai jį ir parodo, o kai intelekto nesužalotos tuštutės tuo pasigirti negali, tai ir belieka tik nuoga krūtine lakstyt :)
Tomax 4600    
Tai taip išeina, kad Greta ne lietuvė?
iPauL 4600    
Lietuvaites ir taip pavergia, gali ir nedainuot..
Grįžti į viršų