Arklio sikna truputi raumeninga.. O_o
KRIZĖ - Net ir slibinai ją jaučia
Anonimas
5789
Anonimas
5846
nesikabinekit,geras bajeris ,bet nebutumet lietuviai-niurzgos :D
Anonimas
5969
net slibiania taupo tai kas bus po metu sunis prades taupyti?
Anonimas
5998
Labai neskoningi komentarai su krize...
Anonimas
6012
Tu gal bajerių ne apie krizę pasiieškok.
darka
6072
iŠmok raŠyti lietuviŠkomis raidĖmis :)
Anonimas
6073
vargselis ;D
|

