sss.Debiloidai, pas kudus beveik visus matos six packas,ir tikrai ce nieko grazaus,jokingiause kaip perkares vaikas raumenis itempes fotkinas ir metasi i faceboka.PS. As stambus bet six packa turiu, ir idejau labai daug pastangu kol ji islavinau, ne taip kaip kudis
Kūdam vyrui turėti „sixpack'ą“ yra tas pats, kas - Storai mergai turėti didelius papus. Tai tiesiog NESISKAITO!
Anonimas
4780
Anonimas
4780
Pas tuos kudus tai kaulai i skura atsikise :D Del to ir atrodo kad sixpacka turi
Susimastyk
4781
#4 Didžiapape, patylėtum bent
coliuke_
4781
#4 Pabadė jau tau. :) Gero savaitgalio.
Anonimas
4781
Tiesa akis bado?
coliuke_
4781
#2 Patylėk.
Anonimas
4781
Tu bile nematytas demotyvacijas kuri..
coliuke_
4781
Matyta jau..
|

