PATALPINTI

Kuo mergina sunkiau pasiekiama, - tuo labiau vaikinui jos reikia.

2011.02.21 jijiji
  • 281
19
Kuo mergina sunkiau pasiekiama,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
O man atrodo, kad vis dazniau atsiranda ir tokiu, kurie nuleidzia rankas ir nustoja siekti tos NEpasiekiamos merginos.;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
kam reikalinga sunkei prieinama jai yra pilna lengvai prieinamu :D kam tada vargt ? ir seip lb butu nemalonu jai del merginos stengeisi o ji kvaisa paskutinta ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
#9, tikrai taip. : )))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Neteisybė. Mergų paikas išmislas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Nu ne. Nebent labai trumpai pacioj pradzioj. Bet neverta balancuot, nes nieko neturesi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
na bet nepanasi sita i nepasiekiama. labai jau issaukianciai atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Kaip pažiūrėjau tai kekvieno skirtinga numonė,manau kas turi kantrybės tas ir gauna,o mes mėgstam panervuot ir būt nepasiekiamom;>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#9 Va ka ir turejau omeny.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Ir like spaudzia merginos :D nu karocia :D

P.S. Kai per ilgai nepasiekiama irgi atsibosta :)
Teenagor 5604    
būūtent :D ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Bet dažniausiai mergina persistengia ir nieko negauna :)
povilasq 5604    
neprieinama? nu ir nx...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Toks pat bullshit kaip: kuo vaikinui labiau skauda koja, tuo merginos akys grazesnes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
NET NE
paranoia 5604    
būtent. :D
kristal 5604    
Visiškai pritariu! :)
Vendigo 5604    
šeip tiesa ;)
kiki17 5604    
vaida nenusisnekek netaip pat su vaikinais , jei berns sunkiai pasiekiamsa merga net nesistengia
NandP 5604    
Reikėti tai dažniausiai nereikia, o norėti tai tikrai labiau geigi xD
Grįžti į viršų